Vytvoriť jednotný, harmonický a zároveň funkčný priestor, kde sa človek cíti príjemne, nie je ľahká úloha. Na základe toho je voľba interiérového dizajnéra v oblasti nehnuteľností dôležitá a stále dostatočne nevyužívaná. Možnosť vidieť zariadený priestor pred samotnou realizáciou a cenné rady odborníkov vám dokážu poskytnúť reálny pohľad na vaše požiadavky. S tým súvisia aj ďalšie výhody v podobne ušetrenia rôznych komplikácií a nemalých finančných prostriedkov. Najlepším riešením je preto nechať si vytvoriť profesionálny návrh s čo najvernejšími vizualizáciami, aby sa predišlo nepríjemným „prekvapeniam“.

My navrhujeme priestor podľa Vášho štýlu, požiadaviek a finančných možností a navyše odporučíme vhodné materiály, farby a doplnky.  


V prípade záujmu spolupracujeme s externými firmami a podieľame sa na výrobe vizualizácií nábytkov a interiérov.
Pracujeme s celoslovenským pôsobením, návrhy robíme aj prostredníctvom internetu, kedy je potrebné zaslať pôdorys, pár fotografií súčasného priestoru a požiadavky.


Ak Vás naše práce oslovili a radi by ste s nami spolupracovali, kontaktujte nás a spolu vymyslíme najlepší spôsob pre spoluprácu.